Čas na serveru 09:40:07

František Emler
Pařížský motiv I.

Id: 202232

Pařížský motiv I.

  •  / Pařížský motiv I. / František Emler

tempera/papír, rozměr 23 x 33 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno vpravo dole a na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 873x

Vyvolávací cena:
2 200

7 500