Čas na serveru 05:53:37

František Emler
Pařížský motiv IV.

Id: 193650

Pařížský motiv IV.

  •  / Pařížský motiv IV. / František Emler

tempera/papír, rozměr 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1324x

Vyvolávací cena:

3 700