Čas na serveru 11:37:46

František Emler
Před barem

Id: 190425

Před barem

  •  / Před barem / František Emler

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, malba v ploše lokálně poškozena, list byl v minulosti přehnutý, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 614x

Vyvolávací cena:
800

9 500