Čas na serveru 07:58:01

František Emler
Předjaří

Id: 449205

Předjaří

  •  / Předjaří / František Emler

tempera/papír, rozměr 12 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 420x

Vyvolávací cena:

3 100