Čas na serveru 10:28:54

František Emler
Rybník před vesnicí

Id: 1502901

Rybník před vesnicí

  •  / Rybník před vesnicí / František Emler

tempera/karton, rozměr 34 x 84 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2587x

Vyvolávací cena:

9 000