Čas na serveru 02:04:07

František Emler
U moře

Id: 257102

U moře

  •  / U moře / František Emler
  •  / U moře / František Emler
  •  / U moře / František Emler

kombinovaná technika/malba/deska, rozměr 19 x 41 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2757x

Vyvolávací cena:

4 800

2020,07-1,20,19,46,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu