Čas na serveru 13:29:45

František Emler
Vesnička s kostelíkem

Id: 319318

Vesnička s kostelíkem

  •  / Vesnička s kostelíkem / František Emler

olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1609x

Vyvolávací cena:
1 200

8 166