Čas na serveru 17:47:10

František Emler
Zátiší

Id: 300307

Zátiší

  •  / Zátiší / František Emler
  •  / Zátiší / František Emler
  •  / Zátiší / František Emler

olej/deska, rozměr 30 x 66 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 7156x

Vyvolávací cena:
2 800