Čas na serveru 00:48:01

František Emler
Zátiší s ovocem

Id: 483002

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / František Emler

olej/sololit, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1019x

Vyvolávací cena:

3 200