Čas na serveru 16:24:24

František Feikl
Podzim

Id: 30103

Podzim

  •  / Podzim / František Feikl
  •  / Podzim / František Feikl
  •  / Podzim / František Feikl

olej/plátno, rozměr 51 x 75 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1340x

Vyvolávací cena:

6.6.2016, 21:06:00

6.6.2016 18:48 5 500 Kč