Čas na serveru 08:48:50

Znalec na telefonu 602 308 275

František Foltýn
Abstrakce

Id: 48104

Abstrakce

  •  / Abstrakce / František  Foltýn

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, popis, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3113x

Vyvolávací cena:

40 500