Čas na serveru 13:35:28

František Foltýn
Abstraktní kompozice

Id: 230402

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / František  Foltýn

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6968x

Vyvolávací cena:

220 000

Příhozy: 118