Čas na serveru 01:09:26

František Foltýn
Abstraktní kompozice

Id: 401303

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / František  Foltýn

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1278x

Vyvolávací cena:

41 000