Čas na serveru 08:24:45

František Foltýn
Kompozice

Id: 265201

Kompozice

  •  / Kompozice / František  Foltýn

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 70