Čas na serveru 10:01:21

František Foltýn
Kompozice

Id: 279204

Kompozice

  •  / Kompozice / František  Foltýn

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 39 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky Milana Heidenreicha

zobrazeno: 4115x

Vyvolávací cena:
6 000

57 000