Čas na serveru 01:24:13

František Foltýn
Kompozice

Id: 286201

Kompozice

  •  / Kompozice / František  Foltýn

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1525x

Vyvolávací cena:

27 000