Čas na serveru 08:26:51

František Foltýn
Konvolut tří kusů

Id: 210216

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / František  Foltýn

1) kresba tužkou/papír, rozměr listu 10 x 10 cm, značeno vpravo dole; 2) kresba tuží/papír, rozměr listu cca 26 x 23 cm, list značený a datovaný na zadní straně; 3) kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 28 x 23 cm, značeno a datováno na zadní straně; vše zaskleno, oděrky na rámech, po

zobrazeno: 3153x

Vyvolávací cena:

13 500