Čas na serveru 08:03:49

František Foltýn
Krajina

Id: 1893

Krajina

  •  / Krajina / František  Foltýn

nesignováno, olej/plátno, rozměr 53 x 71,5 cm, dílo kolem roku 1920, jak píše Doc. PhDr. Tomáš Vlček, CSc. ve svém posudku, který je přiložen, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4037x

Vyvolávací cena:
25 000

40 000