Čas na serveru 08:54:56

František Foltýn
Krajina

Id: 55501

Krajina

  •  / Krajina / František  Foltýn

olej/plátno, rozměr 54 x 72 cm, nesignováno, obraz ve velmi dobrém původním stavu, oděrky na rámu, přiložen posudek Doc. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

zobrazeno: 3193x

Vyvolávací cena:
20 000

42 600