Čas na serveru 17:13:04

František Foltýn
Lomná

Id: 92101

Lomná

  •  / Lomná / František  Foltýn
  •  / Lomná / František  Foltýn

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, značeno autorsky štětcem barvou na zadní straně plátna Foltýn B. 1956, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 3780x

Vyvolávací cena:
10 000

12 000