Čas na serveru 05:50:58

František Foltýn
Na řece

Id: 264701

Na řece

  •  / Na řece / František  Foltýn

olej/plátno, rozměr 55 x 74 cm, autorsky značeno popsáno a datováno na zadní straně, novodobě rámováno

zobrazeno: 3695x

Vyvolávací cena:

28 000