Čas na serveru 19:12:26

František Foltýn
Podkarpatská Rus

Id: 137901

Podkarpatská Rus

  •  / Podkarpatská Rus / František  Foltýn

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 22 s dedikací, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., přiložen písemný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

zobrazeno: 8230x

Vyvolávací cena:
70 000

225 000

Příhozy: 48