Čas na serveru 09:03:18

František Foltýn
Pohled do kraje

Id: 55901

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / František  Foltýn

pastel/papír, rozměr 28 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1961, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3534x

Vyvolávací cena:

10 500