Čas na serveru 21:51:07

František Foltýn
Pohled na vesničku

Id: 83705

Pohled na vesničku

  •  / Pohled na vesničku / František  Foltýn

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2229x

Vyvolávací cena: