Čas na serveru 09:16:34

František Foltýn
Před chalupou

Id: 224014

Před chalupou

  •  / Před chalupou / František  Foltýn

olej/plátno, rozměr 27 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:
3 200

10 500