Čas na serveru 14:53:34

František Foltýn
Rybníček před chaloupkou

Id: 188401

Rybníček před chaloupkou

  •  / Rybníček před chaloupkou / František  Foltýn

akvarel/papír, rozměr listu 28 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1568x

Vyvolávací cena:

3 100