Čas na serveru 23:59:42

František Foltýn
Rybníček před chaloupkou

Id: 188401

Rybníček před chaloupkou

  •  / Rybníček před chaloupkou / František  Foltýn

akvarel/papír, rozměr listu 28 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 648x

Vyvolávací cena:

3 100