Čas na serveru 11:58:47

František Foltýn
Sobůlky

Id: 22301

Sobůlky

  •  / Sobůlky / František  Foltýn

nesignováno, olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, na zadní straně popis: vzadu vpravo nahoře "z cyklu/morava/(Slov.)", vlevo nahoře "Foltýn B. 1941/(Sobůlky)", přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 10737x

Vyvolávací cena:
44 000

44 000

3.3.2016, 21:09:00

3.3.2016 19:30 44 000 Kč