Čas na serveru 23:10:58

František Foltýn
Tvary

Id: 286202

Tvary

  •  / Tvary / František  Foltýn
  •  / Tvary / František  Foltýn
  •  / Tvary / František  Foltýn

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 28,8 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2066x

Vyvolávací cena:

30 000