Čas na serveru 03:41:53

František Foltýn
Vesnická stavení

Id: 387902

Vesnická stavení

  •  / Vesnická stavení / František  Foltýn

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 633x

Vyvolávací cena:

2 700