Čas na serveru 08:39:48

František Foltýn
Vlčí máky

Id: 356401

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky / František  Foltýn

olej/plátno, rozměr 59 x 30 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, původní rámování, jedná se o ojedinělé velmi rané autorovo dílo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 854x

Vyvolávací cena:

34 000