Čas na serveru 23:32:06

František Foltýn
Z venkova

Id: 377501

Z venkova

  •  / Z venkova / František  Foltýn

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, obraz v ploše lokálně poškozen, nerámováno

zobrazeno: 2245x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 58