Čas na serveru 14:47:36

František Gross
Figura

Id: 1238

Figura

  •  / Figura / František Gross
  •  / Figura / František Gross
  •  / Figura / František Gross
  •  / Figura / František Gross

kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3093x

Vyvolávací cena:

6 000