Čas na serveru 19:30:41

František Gross
Hrozba (Strašák)

Id: 415702

Hrozba (Strašák)

  •  / Hrozba (Strašák) / František Gross

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 18,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rok 1981, náklad 70 ks

zobrazeno: 933x

Vyvolávací cena:

2.5.2023, 19:47:00

2.5.2023 11:52 2 500 Kč