Čas na serveru 21:25:16

František Gross
Konvolut dvou kusů

Id: 1503604

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / František Gross

litografie/papír, paspartováno, zaskleno; 1) Hlava, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole; 2) Továrna, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, signováno vpravo dole

zobrazeno: 1820x

Vyvolávací cena:

2 300