Čas na serveru 20:37:28

František Gross
Konvolut dvou kusů

Id: 45305

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / František Gross

kresba/papír, Strojky - velikost ve výřezu 12,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46; Strojek - velikost listu 12 x 7 cm, signováno vpravo dole, datováno 46; paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1258x

Vyvolávací cena:

5 007