Čas na serveru 13:44:14

František Gross
Konvolut dvou litografií

Id: 2352

Konvolut dvou litografií

  •  / Konvolut dvou litografií / František Gross

litografie/papír, zaskleno, paspartováno; 1) Strojek, rozměr ve výřezu 17,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 8/200; 2) Strojek, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, vlevo dole č. 49/57

zobrazeno: 2975x

Vyvolávací cena: