Čas na serveru 13:54:36

František Gross
Konvolut dvou litografií

Id: 2399

Konvolut dvou litografií

  •  / Konvolut dvou litografií / František Gross

litografie/papír, zaskleno, paspartováno; 1) Strojek, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, vlevo dole č. 53/57; 2) Strojky ve městě, rozměr ve výřezu 16 x 27 cm, signováno vpravo dole

zobrazeno: 2084x

Vyvolávací cena:

2 200