Čas na serveru 13:48:34

František Gross
Konvolut tří kusů

Id: 254726

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / František Gross

litografie/papír, rozměry 21 x 18,5 cm, 15 x 11 cm a 15 x 11 cm, vše značeno, číslováno a datováno na spodní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 534x

Vyvolávací cena:
2 100

5 750