Čas na serveru 09:44:50

František Gross
Konvolut tří kusů

Id: 1503605

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / František Gross

litografie/papír, paspartováno, zaskleno; 1) Strojky, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, signováno uprostřed dole; 2) Strojek, rozměr ve výřezu 18 x 19,5 cm, signováno vpravo nahoře, č. 6/200; 3) Strojek, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83

zobrazeno: 966x

Vyvolávací cena:

1 800