Čas na serveru 14:03:50

František Gross
Laboratoř

Id: 311804

Laboratoř

  •  / Laboratoř / František Gross

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, list drobně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3014x

Vyvolávací cena: