Čas na serveru 14:10:32

František Gross
Lopud II.

Id: 60804

Lopud II.

  •  / Lopud II. / František Gross

litografie/papír, velikost tisku 22 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, vlevo dole 2/34, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1947x

Vyvolávací cena:

2 712