Čas na serveru 05:43:28

František Gross
Město

Id: 318002

Město

  •  / Město / František Gross
  •  / Město / František Gross
  •  / Město / František Gross

kombinovaná technika/malba/karton, rozměr 17,5 x 25,3 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2214x

Vyvolávací cena:

35 000