Čas na serveru 02:35:17

František Gross
Město

Id: 318002

Město

  •  / Město / František Gross
  •  / Město / František Gross
  •  / Město / František Gross

kombinovaná technika/malba/karton, rozměr 17,5 x 25,3 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 472x

Vyvolávací cena:

17 500

2021,08-1,30,19,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu