Čas na serveru 13:23:16

František Gross
Město (Střechy)

Id: 212602

Město (Střechy)

  •  / Město (Střechy) / František Gross

barevná litografie/papír, rozměr tisku 41,3 x 57,7 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 7/31, zaskleno, rámováno, uvedenou v Soupisu grafického díla z roku 2009

zobrazeno: 1534x

Vyvolávací cena:

9 560