Čas na serveru 11:09:07

František Gross
Město strojů

Id: 309903

Město strojů

  •  / Město strojů / František Gross

malba/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování

zobrazeno: 1592x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 59