Čas na serveru 14:19:26

František Gross
Městská partie

Id: 51203

Městská partie

  •  / Městská partie / František Gross

kombinovaná technika/karton, rozměr 58 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2158x

Vyvolávací cena:
15 000

15 500