Čas na serveru 23:59:27

František Gross
Na hřišti

Id: 20208

Na hřišti

  •  / Na hřišti / František Gross

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, vlevo dole č. 29/34, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1904x

Vyvolávací cena: