Čas na serveru 16:19:07

František Gross
Obraz ze zdi

Id: 212601

Obraz ze zdi

  •  / Obraz ze zdi / František Gross

barevná litografie/papír, rozměr tisku 42 x 57,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 11/27, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

zobrazeno: 1411x

Vyvolávací cena:

6 650