Čas na serveru 19:28:25

František Gross
Plynárna

Id: 83001

Plynárna

  •  / Plynárna / František Gross

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a č. 1/1, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 874x

Vyvolávací cena:
500

800