Čas na serveru 18:07:53

František Gross
Pohled do krajiny

Id: 486004

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / František Gross

olej/sololit, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 171x

Vyvolávací cena:

3 600

2024,06-1,24,21,03,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu