Čas na serveru 03:33:38

František Gross
Pohled do krajiny

Id: 486004

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / František Gross

olej/sololit, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 325x

Vyvolávací cena: