Čas na serveru 06:02:55

František Gross
Postava

Id: 228208

Postava

  •  / Postava / František Gross
  •  / Postava / František Gross
  •  / Postava / František Gross

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr malby 38,3 x 27 cm, značeno uprostřed dole včetně datace, list lokálně poškozen ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3168x

Vyvolávací cena:

16 000